سیدرضا نریمانی در جمکران دعای توسل می‌خواند

کد خبر: 116430
مراسم هفتگی قرائت دعاهای توسل، کمیل و ندبه در مسجد مقدس جمکران این هفته نیز در روزهای سه‌شنبه، پنجشنبه و جمعه برگزار خواهد شد.

مراسم هفتگی قرائت دعاهای توسل، کمیل و ندبه در مسجد مقدس جمکران این هفته نیز در روزهای سه‌شنبه، پنجشنبه و جمعه ۲۱، ۲۳ و ۲۴ شهریورماه برگزار خواهد شد.

امروز سه‌شنبه ۲۱ شهریورماه مراسم قرائت دعای توسل با عنوان «توسل به حریم کبریا» با سخنرانی حجت‌الاسلام صفاری و قرائت دعای سیدرضا نریمانی بعد از نماز مغرب و عشاء برگزار خواهد شد. در روز پنجشنبه ۲۳ شهریورماه نیز مراسم قرائت دعای کمیل با عنوان «کمیل عارفانه» با سخنرانی حجت‌الاسلام طباطبایی و قرائت دعای رضا ایزدی بعد از نماز مغرب و عشاء برگزار می‌شود.

سحرگاه روز جمعه ۲۴ شهریورماه قرائت دعای ندبه با عنوان «ندبه انتظار» از ساعت ۶ صبح با سخنرانی حجت‌الاسلام حبیب‌الله فرحزاد و قرائت دعای عباس حیدرزاده برگزار می‌شود. این مراسم از شبکه قرآن و معارف سیما پخش زنده خواهد شد.

همچنین همزمان با روزهای پایانی ماه صفر و ایام وفات پیامبر(س) و شهادت امام حسن(ع) و شهادت امام رضا(ع) از روز چهارشنبه ۲۲ شهریورماه تا جمعه ۲۴ شهریورماه با سخنرانی حجت‌الاسلام طباطبایی و مرثیه‌خوانی رضا ایزدی بعد از نماز مغرب و عشاء مراسم عزاداری برگزار خواهد شد.

از روز پنجشنبه ۲۳ شهریورماه تا شنبه ۲۵ شهریورماه بعد از نماز عصر نیز به همین مناسبت مراسم عزاداری با مرثیه‌خوانی عباس محمدی‌پور برپا خواهد شد.

تمام این برنامه‌ها از صفحه مجازی مسجد مقدس جمکران به نشانی jamkaran_ir در اینستاگرام پخش زنده می‌شود.


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.