تابلوی کوچه شهدا روی کوله‌پشتی زائران+عکس

کد خبر: 95690
در حالی که حذف عنوان «شهید» از نام برخی کوچه‌ها و خیابان‌های تهران، مدت‌ها به یکی از موضوعات داغ رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی تبدیل شده بود، حالا زائران اربعین، تابلوی کوچه‌ها و خیابان‌ها را که مزین به نام شهداست، روی کوله‌پشتی‌هایشان نصب کرده‌اند.
وارث

در حالی که حذف انتقادبرانگیز عنوان «شهید» از نام برخی کوچه‌ها و خیابان‌های تهران و برخی شهرهای کشور توسط شهرداری‌ها، مدت‌ها به یکی از موضوعات داغ رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی تبدیل شده بود، حالا زائران و حاضران در مراسم پیاده‌روی اربعین، تابلوی کوچه‌ها و خیابان‌ها را که مزین به نام شهداست، روی کوله‌پشتی‌هایشان نصب کرده‌اند.

این زائران با هشتگ‌های #نشان_ابدی #کوچه_شهید و #بن_بست_منافقین برگه‌هایی را که شبیه تابلوهای کوچه‌ها و خیابان‌های شهرهای ایران است، روی کوله‌پشتی‌هایشان نصب کرده و یاد و نام شهدا را گرامی می‌دارند.

یادآور می‌شود، پس از حذف نام شهدا از برخی معابر شهر تهران، نام شهدا از تابلوی کوچه‌های شهرهای بزرگی چون کرمان، تبریز و شیراز نیز حذف شده بود که با پیگیری و واکنش انقلابی مردم ایران، این اقدام شبه‌عمد در زدودن نام شهدا از چهره شهرها ناکام ماند.

 


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.