هیئت

در فاطمیه بزرگ تهران مطرح شد؛

پناهیان:لزوم بکارگیری اهداف بلند اخلاقی برای نزدیکی به اهل بیت(ع) در ماه محرم

حجت الاسلام پناهیان بابیان اینکه در دینداری نباید به اهداف کوچک قانع شد؛گفت: وقتی جوان راصرفا به برخی مناسک عبادی اندک قانع کنیم واهداف بزرگ رافراموش کند دین گریز می شود درایام محرم اهداف بلند اخلاقی ودینی برای نزدیک شدن به اهل بیت(ع)را دنبال کنید.
آیت الله صدیقی در جلسه زیارت جامعه کبیره 

لیبرال‌های بی‌ایمان به خاطر منافع دنیوی اسلام را مسخره می‌کنند

امام جمعه موقت تهران گفت: ایمان واقعی در قلب جای دارد و شخص به خاطر منافع چند روزه دنیا آن را از دست نمی‌دهد که مانند لیبرال‌ها به مسخره کردن اسلام بپردازد.

در مراقبه رفیق خوب در رفع عیوب و رذایل کمک بسیار مهمی است

مدیر حوزه علمیه مکتب الولایه در چهارمین جلسه درس اخلاق این حوزه با تاکید بر داشتن رفیق خوب گفت: در مراقبه و تشکیل جلسات بیان عیوب، رفیق خوب نقش بسیار مهمی در بیان و زدودن عیوب دارد ولی در مقابل رفیق بد باعث بیچاره شدن انسان می شود.
آیت‌الله جاودان: 

همه آنچه را معاویه عمل کرده بود امروز انگلستان بر علیه ما عمل می‌کند

آیت‌الله جاودان گفت: هر کس از اعمال و رفتار اهل باطل یا اهل حق خوشش بیاید خط خود را نشان داده و از آنها است، امروز هر کس سبک زندگی خود در هر زمینه ای شبیه غربی‌ها می‌کند خود از آنها است.
امام جمعه موقت تهران: 

طلاب خود را از اذکار رسیده توسط ائمه معصومین(ع) محروم نکنند

آیت الله صدیقی گفت: طلاب خود را از اذکار رسیده توسط ائمه معصومین(ع) محروم نکنند ثروت و گنج حقیقی در این اذکار است.

صدق و راستی از شاخصه های اخلاق الهی است

حجت الاسلام هاشمی نژاد با بیان اینکه خداوند صدق و راستی را دوست دارد، گفت: اهل صدق و راستی حتی اگر دچار گناه هم شوند در نهایت نجات خواهند یافت.

جمعه/قرائت دعای ندبه با نوای"حاج علی قربانی" در مسجد شهید بهشتی

مراسم عزاداری دهه اول ماه صفر در مسجد شهید بهشتی به مدت ۱۰ شب با سخنرانی حجت‌الاسلام ابوالقاسمی برگزار می‌شود.

 استاد انصاریان: یک سری سؤالات را از خداوند نپرسید! 

یکسری سؤالات را از خداوند نپرسید که اگر پرده از روی پاسخش برداشته شود، جز رنج و ناراحتی برای شما محصولی ندارد و خدا هم دوست ندارد شما ناراحت شوید.
حجت‌الاسلام پناهیان در دانشگاه هنر:

به ذهنت هم خطور نکند که به‌خاطر مشکلات مالی، اربعین را حذف کنی!/ بگو: از ضرورت‌های زندگی‌ام می‌زنم اما نمی‌گذارم روضۀ ارباب در اربعین امسال خلوت بشود!

امسال که مشکلات مالی ما بیشتر شده، بیشتر در اربعین شرکت می‌کنیم تا نشان دهیم به‌خاطر پول، از حسین(ع) نمی‌گذریم/ مردم در اربعین امسال غوغا خواهند کرد؛ فقط دولت‌مردان مانع نشوند!
در حرم رضوی مطرح شد؛

حجت الاسلام پناهیان :اربعین به کربلا رفتن یکی از مصادیق یاری رساندن به ائمه است

خطیب حرم مطهر رضوی با بیان اینکه در حال حاضر یکی از مصادیق «نصرتی لکم معده» رفتن به اربعین حسینی است،گفت:متاسفانه برخی از هیئت‌ها در طول سال مجلس عزا به پا می‌کنند، اما برای اربعین و راه انداختن کاروان حسینی فعالیت خاصی انجام نمی‌دهند در حالی که همه باید برای این مهم قدم برداریم.

روایات اهل بیت(ع) کدام عمل را موجب رهایی از عذاب قبر می‌دانند؟

حجت‌الاسلام شیخ حسین انصاریان با اشاره به روایات ائمه(ع) بیان کرد: یکی از ویژگی‌هایی که خداوند به بندگانی که آنها را دوست دارد اعطا می‌کند چشم‌پوشی از محرامات است و طبق روایتی از رسول خدا(ص) دوری از محرمات موجب برداشتن عذاب قبر از انسان می‌شود.

پیشنهاد حذف دائم ویزای عراق و زیارت کربلا به نیابت از شهدای مدافع حرم

گردهمایی فعالان مردمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در عرصه اربعین در حالی برگزار شد که سخنرانان خواستار حذف دائم ویزای عراق شدند. همچنین پیشنهاد زیارت به نیابت از شهدای مدافع حرم در این گردهمایی مطرح شد.
آیت‌الله فاطمی‌نیا: 

صحیفه سجادیه یک نهضت و قیام علمی است

آیت‌الله فاطمی‌نیا گفت: صحیفه سجادیه یک نهضت و قیام علمی در قالب دعا است که باید همچون قرآن خالص و عاری از تمام ضمائم چاپ شود.
آیت‌الله صدیقی: 

امروز حب و بغض بالله در مخالفت با ضدانقلاب، لیبرال ها و غربگراها است

آیت‌الله صدیقی گفت: چیزی محکم‌تر از حب و بغض بالله وجود ندارد یعنی انسان با ضدانقلاب، لیبرال‌، غربگرا و مخالفان حاکمیت الهی بغض داشته و با دوستان الهی و حزب‌الهی حب داشته باشد.
آیت‌الله جاودان: 

امام سجاد(ع) با خرید و آزادسازی برده‌ها، برای تبلیغ اسلام کادرسازی کردند

آیت‌الله جاودان گفت: امام سجاد(ع) در دوران خفقان حکومت بنی‌امیه با خریدن برده و آموزش آنها و آزاد کردنشان پیام قرآن کریم و اسلام حقیقی را به مردم می‌رساندند.

جمعه/تجمع هیات‌های عزاداری تهرانپارس در روز شهادت امام سجاد(ع)

تجمع هیات‌های مذهبی منظقه تهرانپارس در سالروز شهادت امام زین‌العابدین (ع) در میدان شهدای تهرانپارس برگزار می‌شود.

منبرهای یک دقیقه ای/جایگاه امام سجاد(ع) در زدودن تحریف از چهره اسلام

حادثه کربلا و روشنگری های بعد از آن دین را نجات داد و حقیقت را بازگرداند

آیین تجلیل از نوگلان حسینی فراخوان داد

 مداحان دانش‌­آموز شهر تهران ـ در فرهنگسرای اندیشه و با همکاری سازمان دانش‌آموزی شهر تهران، کانون مداحان و شاعران آیینی کشور و اتحادیه­ انجمن‌­های اسلامی دانش آموزان برگزار می­‌شود.

تسبیح خداوند در مراحل توحید و درگیری با کفر

مدرس حوزه علمیه قم می‌گوید: حضرت در این عالم یک میدان درگیری عظیم دارد که یک طرف جبهه شیطان با تمام قوا است و یک طرف هم این وجود مقدس است و ایشان می‌خواهند عالم را راهبری کنند و به سمت خدای متعال سیر بدهند.

حجت‌الاسلام رفیعی سخنران دعای ندبه مسجد شهید بهشتی تهران

مراسم قرائت دعای ندبه صبح جمعه ۱۳ مهر در مسجد شهید بهشتی با سخنرانی حجت‌الاسلام ناصر رفیعی برگزار می‌شود.
شیخ حسین انصاریان تاکید کرد:

این مهم است که ببینیم چگونه باید رفتار کنیم که خدا ما را دوست داشته باشد

حجت‌الاسلام والمسلمین حسین انصاریان با اشاره به آیه «قُلْ إِنْ كُنْتُمْ تُحِبُّونَ اللَّهَ فَاتَّبِعُونِي يُحْبِبْكُمُ اللَّهُ» بیان کرد: طبق این آیه زمانی انسان محب خداوند می‌شود که به پیامبر(ص) اقتدا کرده باشد، در غیر این صورت دلیلی ندارد که خداوند او را دوست داشته باشد.

هر کسی برای اهل بیت (ع) کار کند، مزدش را هم در دنیا و هم در آخرت می گیرد

نماینده ولی فقیه در فارس با اشاره به اینکه هر کسی برای اهل بیت (ع) کار کند، مزدش را هم در دنیا و هم در آخرت می گیرد، گفت: کار ستاد عتبات عالیات برای اهل بیت (ع) است و اگر سر ما خاک پای زائرهای اهل بیت (ع)، شود باید افتخار کنیم.

منبرهای یک دقیقه ای/شرط همنشینی با امام و کربلا استقامت است

شرط همنشینی و شریک و همراه شدن با امام و کربلا استقامت است 
آیت‌الله رشاد: 

حفاظت از ولایت و ارکان جمهوری اسلامی جزو واجبات و از همه فروع دینی واجبتر است

آیت‌الله رشاد گفت: حمله موشکی ایران به قرارگاه تکفیری‌ها در سوریه بار دیگر اقتدار نظام اسلامی ایران را در دنیا به نمایش گذاشت.

ویژه‌برنامه‌های هیئت رزمندگان اسلام در شبهای پایانی ماه محرم

هیئت رزمندگان اسلام ویژه‌برنامه‌های خود را در آخرین شب‌های ماه محرم سال ۹۷ اعلام کرد.
حجت‌الاسلام سعیدیان:

جاذبه نور اربعین پاک‌طینتان عالم را به تشیع می‌کشاند

حجت‌الاسلام سعیدیان گفت:اربعین عنایت خداوند به انسان‌هاست «ذلِکَ فَضْلُ اللَّهِ یُؤْتیهِ‏ مَنْ یَشاءُ وَاللَّهُ ذُوالْفَضْلِ الْعَظیم‏؛ این فضل خداست،آن را به هرکه خواهدعطا مى‌‏کند وخدا داراى فضل بسیاراست». این نور پاک‌طینتان عالم را جذب تشیع می‌کند.
آیت الله علوی بروجردی؛

گریه بر امام حسین(ع) شیعه را حفظ کرده/بساط عزاداری امام حسین را فقرا به پا می‌کنند

استاد حوزه علمیه گفت: جمهوری اسلامی با این عزاداری‌ها به وجود آمده و از همین عزاداری‌ها سر پا مانده است، عاشورا نه تنها در عصر ما بلکه در زمان مشروطیت و در طول تاریخ شیعه، حرکت‌ساز بوده است.
حجت الاسلام پناهیان در دانشگاه هنر ؛

وای بر دولتی‌هایی که سر راه زائران اربعین می ایستند و از آنها پول اضافه می‌گیرند

استاد حوزه و دانشگاه گفت: وای بر دولتی‌هایی که سر راه زائران اربعین می ایستند و از آنها پول اضافه می‌گیرند کائنات روزگار آنها را سیاه خواهد کرد.
حجت الاسلام والمسلمین سالک ؛

یخ فروشی که مرحوم زاهد را به گریه انداخت

مدیر حوزه علمیه مکتب الولایه تهران در جلسه هفتگی درس اخلاق این حوزه به طلاب تاکید کرد که هر شب قبل از خواب باید محاسبه اعمال روزانه خود را داشته باشید و در طول روز نیز با مراقبه از ارتکاب خطا و گناه مراقبت کنید.

چرا پس از ۱۴۰۰ سال داستان حسین(ع) هنوز جلوه‌گری دارد؟

سخنران مذهبی کشورمان در مراسم عزاداری امام حسین(ع) به بیان دو دلیل عقلی و ملکوتی ماندگاری امام حسین(ع) پرداخت و عنوان کرد: عدالتخواهی مورد قبول همه مردم دنیا و جنبه وجه‌الله ایشان رمز قرن‌ها ماندگاری عاشورا است.