۲۵۰ فعال اقتصادی هیأت گردهم می‌آیند

کد خبر: 116121

خستین رویداد هم‌افزایی فعالان اقتصادی هیأت با حضور مهمانان ویژه‌ای از جمله علیرضا یونچی، امیر نادعلی، حجت الاسلام علیرضا پناهیان، حسین یکتا و سیداحمد عبودتیان و به همت دفتر اقتصاد جامعه ایمانی مشعر برگزار خواهد شد.

گردهمایی ۲۵۰ فعال اقتصادی هیأت

این رویداد به صورت چند بُعدی در راستای توانمندسازی فعالان اقتصادی هیأت خواهد بود که روز پنجشنبه ۱۸ خردادماه مختص آموزش‌های مرتبط با صنف‌های تخصصی بازیافت و نساجی و همچنین افتتاح نمایشگاه تولیدات فعالان اقتصادی هیأتی خواهد بود. روز جمعه ۱۹ خرداد مختص رویداد ملی هم‌افزایی فعالان اقتصادی با حضور ۲۵۰ نفر از فعالان اقتصادی هیأتی است.

دوره آموزشی بازیافت و نساجی برای هیأتی‌ها برگزار می‌شود

در دوره تکمیلی آموزش بازیافت با محوریت مواد پلیمری از ظرفیت اساتیدی ازجمله شهرام توانا عضو کمیته تدوین فهرست بهای پسماند کشور، امید طیار مدیر عامل شرکت یارال تجارت، امین ارجمند مدیرعامل کارخانه پلیمر مدرن، امیرحسین نجفی مدیر سایت بازیافت زنجان استفاده خواهد شد.

همچنین در این دوره آموزشی یک روزه که با هدف آموزش نگارش طرح توجیهی برای داشتن برنامه کسب و کار که در عقد قرارداد با شهرداری و مدیریت خدمات شهری موثر است، مباحثی ازجمله طرح کسب و کار و طرح توجیهی بازیافت، شناخت بازار، شاخصه‌های تاثیرگذار در تغییر و تحولات بازار، طرح کامل و جامع جمع‌آوری و تفکیک از مبدأ و استفاده از تجربیات سایر کشورها در زمینه بازیافت ارائه می‌شود.

معرفی اهداف، مأموریت‌ها و چشم‌انداز هیأت ملی نساجی

در دوره آموزشی نساجی نیز که با محوریت دانش و مهارت‌های لازم در عرصه نساجی و تولید پوشاک برگزار خواهد شد اساتیدی ازجمله محسن شنبه عضو هیأت علمی دانشکده مهندسی نساجی دانشگاه صنعتی اصفهان، سید هوشنگ قادریان دبیر ستاد احیای پوشاک عفاف و حجاب، اسدالله سلیمانی رئیس هیأت مدیره انجمن تولید کنندگان محصولات عفاف و حجاب و امیر نادعلی مشاور و مدرس امور بازاریابی و فروش حرفه‌ای حضور پیدا خواهند کرد.

همچنین در این دوره ضمن معرفی اهداف، مأموریت‌ها و چشم‌انداز هیأت ملی نساجی دفتر اقتصاد جامعه ایمانی مشعر و ظرفیت‌های صنعت نساجی ایران به بیان مطالبی در راستای شناخت نخ، شناخت پارچه، مهارت‌ها و دانش‌های لازم برای این کسب و کار و تجربیات موفق در جهت پیشبرد کسب و کار پرداخته می‌شود.

در رویداد ملی هم افزایی فعالان اقتصادی هیأت، اصلی‌ترین هدف ارائه برنامه‌ها، اهداف و چشم انداز جبهه فعالان اقتصادی هیأت و همچنین دسته‌بندی صنوف مختلف خواهد بود که در این راستا در سه عرصه تولید، فروش و بازاریابی و همچنین زنجیره تأمین کارگاه‌های تولیدی بناست مسئولان این دوره در کنارشان بوده و کمک حالشان باشند که همه این‌ها برای جامه عمل پوشاندن به شعار سال ۱۴۰۲ خواهد بود که رهبر معظم انقلاب در ابتدای سال نسبت به آن اشاره فرمودند.

حضور ۱۲ مجموعه تولیدی در این همایش

در حاشیه این رویداد نمایشگاهی با حضور ۱۲ مجموعه تولیدی در صنوف مختلف پوشاک، صنایع دستی، بازیافت، فرهنگی و مذهبی، سوغات استان‌ها و ... برای تهییج و ایجاد انگیزه تولید برپا خواهد شد.

تاکنون بیش از ۲۵۰ نفر از استان‌های مختلف کشور برای حضور در این رویداد اعلام آمادگی کرده‌اند.


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.